Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дистанційне навчання НАКАЗ

Date: 2 листопада 2021 о 08:15, Refreshed 2 листопада 2021 о 08:17

ГОРОДЕНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ЧЕРНЯТИНСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.

78126  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА  ОБЛ .  ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ Р-Н. С. ЧЕРНЯТИН, ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО,27 ,

ТЕЛ.27-2 -72, e-mail: chernaytun.shcola@ukr.net

25.10.2021                               НАКАЗ №64/01-06

Про організацію навчання

у Чернятинській ЗОШ І-ІІІ ст

на період карантину

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), рішення

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міської ради від 29.10.2021 р. №15, у зв’язку  із запровадженням  на території  Івано-Франківської області  «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, невідповідністю температурного режиму

НАКАЗУЮ:

Освітній процес з 01 по 05 листопада 2021 року організувати наступним порядком:

1.  Учні 1-4 класів  продовжують освітній процес у звичному режимі;

1.1.   Для учнів 1 класу в очному форматі починаючи уроки з 9.00 тривалістю по 30 хв.і перерви по 5 хв. .(5 хв. дистанційно для консультування )

1.2.   Для учнів 2-4 класів очному форматі починаючи уроки з 9.00 тривалістю по 30 хв.і перерви по 5 хв.(10 хв. дистанційно для консультування ).

2.  У звязку з тим, що рівень вакцинації  працівників школи нижчий 100 відсотків Учні 5-11 класів та працівники школи продовжують навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

3.Заступнику директора з НВР Боднарчук Л.М скласти розклад уроків для учнів5-11 кл відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України

для учнів 5-7-х класів —20 хвилин в синхронному режимі, 25 ххвилин в асинхронному режимі

для учнів 8-9-х класів —25 хвилин в синхронному режимі, 20 хвилин в асинхронному режимі

для учнів 10-11-х класів —25 хвилин в синхронному режимі, 20 хвилин в асинхронному режимі

4. 2  Вчителям – предметникам:

4.1.Забезпечити виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування  школи її здобувачами.

4.2. Керувати дистанційним навчанням учнів: викладати матеріал під час скайп-конференцій, перевіряти домашні завдання через електронну пошту, надсилати тести для перевірки знань учнів     2.4. Звітувати про виконану роботу згідно з індивідуальним планом адміністрації школи (за запитом).

4.3. Скласти  особисті індивідуальні плани самоосвіти, включити до плану питання організаційно- педагогічної, науково – методичної роботи,  класним керівникам - робота з учнями класу.

4.4. Звітувати про виконану роботу згідно з індивідуальним планом адміністрації школи (за запитом).

4.5. Перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи та дзвінки.

5.Заступнику директора з навчально – виховної роботи Боднарчук Л.М здійснювати контроль за роботою вчителів – предметників, дотримання ними вимог пункту 2 цього наказу.

6. Завідуючій господарством Неміш С.Д..:

6.1. Забезпечити безперебійне функціювання інженерних споруд, мереж, комунікацій.

6.2.Забезпечити проведення генерального прибирання будівель школи з використанням дезинфікуючих засобів, обробкою всіх учнівських, учительських столів, стільців, підвіконь, панелей, дверних ручок тощо.

6.3.Організувати роботу технічного персоналу за гнучким графіком роботи

6.4. Забезпечити  збереження та цілісність шкільного майна.

5.5. Забезпечити проведення регулярного провітрювання приміщень в денний час.

6.6. Обмежити доступ до будівель школи усіх осіб, крім працівників школи.

7.Заборонити роботу секцій, гуртків, клубів на період до 01.11.2021.

8. Михайлюк О.В..., вчителю інформатики,  розмістити цей наказ на сайті школи для ознайомлення  з ним всіх працівників.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Comments:
Only authorized users can leave comments.