Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАОХОЧЕННЯ УЧНІВ

Дата: 25 січня о 12:17, Оновлено 5 лютого о 11:25
Автор: Білий Б. В.

Затверджено

Наказ  № 78-а/01-06

Рішення педагогічної ради                                                               29.09.2023

від 29.09.2023р № 5

ПРО ЗАОХОЧЕННЯ І ВІДЗНАЧЕННЯ УЧНІВ

Чернятинського ліцею Городенківської міської ради

1. Загальні положення
    1. Положення про заохочення і відзначення учнів Чернятинського ліцею  розроблено відповідно до ст.16 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказом Міністерства освіти і науки України затвердженого від 17.03.2015  № 306 Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», наказом Міністерства освіти і науки України затвердженого від 22.06.2020  № 844 Про внесення зміни до Положення про золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль “За досягнення у навчанні” та з метою з метою підтримки активних, талановитих та обдарованих учнів, створення умов для виховання соціально та громадсько активних молодих людей, стимулювання учнів на досягнення високих результатів у освітній, науково-дослідницькій, творчій, спортивній діяльності, громадській роботі, що сприяє зростанню особистості та самореалізації.
    2. Рішення про заохочення (відзначення) учнів приймаються з дотриманням принципів об’єктивності, справедливості, гласності з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів
    3. Нагородження учнів за підсумками навчального року відбувається за поданням класних керівників, учителів-предметників, адміністрації закладу розглядаються на засіданні педагогічної ради.
    4. Заохочення та відзначення учнів за підсумками шкільних олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань відбувається за поданням класних керівників, учителів-предметників, керівників гуртків, адміністрації закладу за наказом керівника закладу упродовж або наприкінці навчального року.
  • Заохочення та відзначення
    • Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» нагороджуються учні 5-8-х класів, які мають високі досягнення (10-12 балів)  з усіх предметів за відповідний навчальний рік.
    • За підсумками навчального року учні початкових класів, які мають певні обдарування до хоча б одного виду навчальної діяльності, можуть нагороджуватися відзнаками (грамотами, дипломами тощо) ліцею за індивідуальні досягнення (певні обдарування з окремих видів навчальної діяльності).
    • Грамотою, подякою закладу нагороджуються учні та класи за активну участь в житті ліцею (акції, виставки, конкурси, змагання тощо), роботі органів учнівського самоврядування, роботі гуртків, секцій, студій, волонтерство за наказом директора.
    • За старанність у навчанні, сумлінне виконання завдань під час дистанційного навчання, добросовісне виконання доручень, активну участь в житті класу застосовується заохочення у вигляді медалі, значка, диплома, грамоти, подяки за підписом класного керівника.
    • За сумлінне виконання громадських доручень, активну участь у загальношкільних заходах, волонтерство застосовується заохочення у вигляді запису у щоденнику учня.
    • З метою заохочення учнів до оволодівання знаннями, проявляти свої особисті якості у різних видах  спорту, художньої самодіяльності та творчості у закладі існують премії:

1.Атаназія Миронюка – нагороджуються випускники, які закінчили ліцей з медалями- 1000 грн.;

2.Василя Франківа – нагороджуються учні за  літературну творчість - 1000 грн.;

3.Учень року – нагороджується учень який проявив себе і прославив ліцей – медаль «Гордість ліцею – Надія України»

• Загальні положення
    • Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, юридичні, фізичні особи можуть заохочувати та відзначати академічні та інші досягнення учнів
    • Заохочення учнів за високі досягнення у навчанні (Похвальні листи) фіксуються в їхніх особових справах класним керівником по закінченні навчального року.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.